Bioderma

Vyberte si produktovú radu.
Cena
Kozmetika
Bioderma ABCDerm Ato+ Baume 200 ml ,

  Bioderma ABCDerm Ato+ Baume je upokojujúci,obnovujúci a ochranný krémový balzam určený na suchú až atopickú pokožku detí. Bioderma ABCDerm Ato+ Baume zmierňuje pocity napnutej pokožky a svrbenie.

  Zistiť viac
  2639-2780
  Bioderma ABCDerm Babysquam 40 ml ,

   Bioderma ABCDerm Babysquam je určený na každodennú starostlivosť o citlivú detskú pokožku. Bioderma ABCDerm Babysquam eliminuje šupiny detskej vlasovej pokožky, pomáha zmierniť seboroickú dermatitídu u detí.

   Zistiť viac
   3970-4088
   Bioderma ABCDerm Change intensif krém 75g ,

    Bioderma ABCDerm Change intensif je krém určený na každodennú starostlivosť o citlivú detskú pokožku a zapareniny. Bioderma ABCDerm Change intensif  pomáha liečiť zapareniny, zmierniť začervenanie a regenerovať pokožku zadočka.

    Zistiť viac
    3973-4091
    Bioderma ABCDerm Cold Cream na tvár 40 ml ,

     Bioderma ABCDerm Cold Cream je ochranný, výživný a ukľudňujúci krém na tvár na starostlivosť o suchú alebo citlivú pokožku vystavenú nepriaznivým vonkajším vplyvom (vietor, chlad, teplo a pod.).Bioderma ABCDerm Cold Cream pokožku chráni, vyživuje,ukľudňuje.

     Zistiť viac
     3972-4090
     Bioderma ABCDerm Cold Cream telový 200 ml ,

      Bioderma ABCDerm Cold Cream je ochranný, výživný a ukľudňujúci telový krém na starostlivosť o suchú alebo citlivú pokožku vystavenú nepriaznivým vonkajším vplyvom (vietor, chlad, teplo a pod.).Bioderma ABCDerm Cold Cream pokožku chráni, vyživuje,ukľudňuje.

      Zistiť viac
      2643-2784
      Bioderma ABCDerm H2O 1000 ml ,

       Bioderma ABCDerm H2O je micelárny roztok, ktorý jemne čistí citlivú pokožku bábätiek a malých detí. Bioderma ABCDerm H2O zjemňuje podráždenie a sčervenanie pokožky.

       Zistiť viac
       2640-2781
       Bioderma ABCDerm Huile Douceur masážny a relaxačný olej 200 ml ,

        Bioderma ABCDerm Huile Douceur je suchý masážny relaxačný a kúpeľový olej pre starostlivosť o jemnú detskú pokožku.Bioderma ABCDerm Huile Douceur pokožku vyživuje, hydratuje a zjemňuje.

        Zistiť viac
        2635-2776
        Bioderma ABCDerm Hydratant Telové mlieko 200 ml ,

         Bioderma ABCDerm Telové mlieko jemne zvlhčujúce mlieko chráni,hydratuje a zjemňuje pokožku bábätiek a malých detí. Bioderma ABCDerm Telové mlieko intenzívne zvlhčuje pokožku bábätka a posilňuje jeho hydrolipidický film.

         Zistiť viac
         2642-2783
         Vypredané!
         Bioderma ABCDerm Mama Spevňujúci 200 ml ,

          Bioderma ABCDerm Mama Spevňujúci je krém,ktorý pomáha predchádzať vzniku ochabnutej pokožky v dôsledku tehotenstva(alebo v dôsledku náhlych zmien telesnej váhy).Bioderma ABCDerm Mama Spevňujúci pomáha tvarovať  postavu a vyživuje pokožku.

          Zistiť viac

          22,08

          2646-2787
          Bioderma ABCDerm Moussant 1000 ml ,

           Bioderma ABCDerm Moussant je penivý gél,ktorý ľahko čistí citlivú pokožku a jemnú pokožku hlavy bábätiek a malých detí.Bioderma ABCDerm Moussant zaručuje výbornú toleranciu pokožky a očí, v očiach neštípe.

           Zistiť viac
           2636-2777
           Bioderma ABCDerm Moussant 200 ml ,

            Bioderma ABCDerm Moussant je penivý gél,ktorý ľahko čistí citlivú pokožku a jemnú pokožku hlavy bábätiek a malých detí. Bioderma ABCDerm Moussant zanecháva pokožku jemnú a vláčnu. Vlasy sa ľahko rozčesávajú.

            Zistiť viac
            2637-2778
            Bioderma ABCDerm Obrúsky 60 ks ,

             Bioderma ABCDerm Obrúsky sú dermatologické obrúsky, ktoré jemne čistia citlivú pokožku bábätiek a malých detí. Bioderma ABCDerm Obrúsky obzvlášť jemná štruktúra dokonale rešpektuje neporušenosť citlivej vrchnej vrstvy kože bábätiek a malých detí.

             Zistiť viac
             2641-2782