BABÉ

Cena
Kozmetika
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
BABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko 200 ml , , , ,

  BABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko je kozmetický prípravok pre bábätká a deti, ktoré majú suchú a atopickú pokožkuBABÉ DIEŤA Atopické telové mlieko pomáha zmierniť svrbenie pokožky a pomôcť intenzívne vyživiť a hydratovať suchú alebo atopickú pokožku.

  Zistiť viac
  BABÉ DIEŤA Atopický kúpeľový gél 200 ml , , , ,

   BABÉ DIEŤA  Atopický kúpeľový gél je kozmetický prípravok pre bábätká a deti, ktoré majú suchú a atopickú pokožkuBABÉ DIEŤA  Atopický kúpeľový gél šetrne čistí vlasy a nedráždi jemnú pokožku detí.

   Zistiť viac
   BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón 200 ml , , , ,

    BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón je kozmetický prípravok pre bábätká a deti s pH 7BABÉ DIEŤA Extra jemný šampón šetrne čistí vlasy a nedráždi oči.

    Zistiť viac
    BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu 200 ml , , , ,

     BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu je kozmetický prípravok pre bábätká a deti s pH 5,5. BABÉ DIEŤA Gél na intímnu hygienu pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku intímnych partií.

     Zistiť viac
     BABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko 500 ml , , ,

      BABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko je kozmetický prípravok pre dojčatá a detiBABÉ DIEŤA Hydratačné telové mlieko pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku.

      Zistiť viac
      BABÉ DIEŤA Kúpeľový gél 500 ml , , , ,

       BABÉ DIEŤA Kúpeľový gél je kozmetický prípravok pre bábätká a detiBABÉ DIEŤA Kúpeľový gél pomáha ošetriť jemnú detskú pokožku a nedráždi oči.

       Zistiť viac
       BABÉ DIEŤA Pleťový krém 50 ml , , , ,

        BABÉ DIEŤA Pleťový krém je určený pre bábätká a deti a ich jemnú pokožku tváre. BABÉ DIEŤA Pleťový krém chráni detskú pleť pred vonkajšími vplyvmi (chlad, slnko, vietor).

        Zistiť viac
        BABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu 200 ml , , , ,

         BABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu je kozmetický prípravok pre dojčatá a detiBABÉ DIEŤA Šampón na mliečnu chrastu pomáha odstrániť mliečnu chrastu a predchádzať jej vzniku.

         Zistiť viac
         BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji 100 ml , , ,

          BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji je určená pre bábätká a deti a ich jemnú a citlivú pokožku. BABÉ DIEŤA Vôňa v spreji obsahuje glycerín, nedráždi pokožku a nezanecháva škvrny na oblečení.

          Zistiť viac
          BABÉ PLEŤ Čistiace mlieko 250 ml , ,

           BABÉ PLEŤ Čistiace mlieko je kozmetický prípravok na každodenné použitie hlavne pre suchú a zrelú pleť. BABÉ PLEŤ Čistiace mlieko pomáha odlíčiť make-up a hĺbkovo vyčistiť pleť.

           Zistiť viac
           BABÉ PLEŤ Depigmentačná emulzia SPF 20 30 ml , ,

            BABÉ PLEŤ Depigmentačná emulzia SPF 20 je kozmetický prípravok na každodenné použitie pre všetky typy pleti. BABÉ PLEŤ Depigmentačná emulzia SPF 20 zosvetľuje a redukuje pigmentové škvrny a zjednotiť tón pleti.

            Zistiť viac
            BABÉ PLEŤ Krém proti začervenaniu 50 ml , ,

             BABÉ PLEŤ Krém proti začervenaniu je kozmetický prípravok na každodenné použitie hlavne pre citlivú pleť. BABÉ PLEŤ Krém proti začervenaniu potláča začervenanie tváre a znižuje viditeľnosť žiliek na tvári.

             Zistiť viac