Avene Antirougeurs CALME upokojujúca maska 50ml


Avene Antirougeurs CALME upokojujúca maska upokojuje akutné stavy začervenania. Avene Antirougeurs CALME upokojujúca maska pre všetky typy citlivej pleti.


19,20

Qty:
Kód: 3797-3908. Categories: ,

Charakteristika: Upokojujúca reparačna maska, ktorá prináša okamžité upokojenie akútnych stavov začervenania alebo po zákrokoch vaskulárnym laserom. Bez parabénov. Bez parfumácie. Antirougeurs CALM upokojujúca reparačná maska je špeciálne určená pre všetky typy citlivej pleti so sklonom k začervenaniu.
Priaznivé účinky:

  • Proti začervenaniu: zlepšuje kožnú mikrocirkuláciu vďaka extraktu z rastliny ruskus, ktorý obsahuje saponíny.
  • Upokojujúce: termálna voda Avene zjemňuje a upokojuje pleť.
  • Reparačné: vďaka účinnej látke sukralfát je vhodná pre podráždenú pleť alebo pre pleť ošetrenú po vaskulárnym laserom.
  • Starostlivosť SOS: vďaka rýchlemu nástupu účinku je vhodná na začervenanú pleť.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Naneste podľa potreby v silnejšej vrstve na tvár. Nechajte pôsobiť 5 až 10 minút. Potom jemne zotrite vatovým tampónom. Na záver použite Termálne vodu Avene v spreji.

Zloženie: VENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CYCLOMETHICONE. GLYCERIN. PEG-4. PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE. ALUMINUM SUCROSE OCTASULFATE. WATER (AQUA). DIMETHICONE CROSSPOLYMER. PHENOXYETHANOL. RUSCUS ACULEATUS ROOT EXTRACT. SODIUM CHLORIDE. TOCOPHERYL ACETAT

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!