Kozmetika a slnečná ochrana

Aký máte typ pleti? Prajete si zamerať sa na niektoré nedostatky, prekryť známky únavy a stresu alebo hľadáte niečo pre potešenie? U nás nájdete svetové značky, praxou overené prípravky, novinky a sezónne balíčky pre radosť zo zdravej a krásnej pleti.

Cena
Kozmetika
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
A-DERMA creme de soin krém s ovseným mliekom 50 ml ,

  A-DERMA creme de soin krém s ovseným mliekom zvláčňujúci a upokojujúci krém. A-DERMA creme de soin krém s ovseným mliekom každodenná starostlivosť o suchú, citlivú pokožku detí a dospelých.

  Zistiť viac
  A-DERMA dermalibour čistiaci gél 250 ml ,

   A-DERMA dermalibour čistiaci penový gél na tvár a telo na podráždenú pokožku. A-DERMA dermalibour čistiaci penový gél bez mydla, parfumácie, parabénov a farbív.

   Zistiť viac
   A-Derma dermalibour reparačný krém 50ml ,

    A-Derma dermalibour reparačný krém dezinfikuje, upokojuje a hojí suchú podráždenú pokožku. A-Derma dermalibour reparačný krém vhodný pre dojčatá, deti a dospelých.

    Zistiť viac
    A-Derma exomega D.E.F.I. emolienčný balzam 200 ml ,

     A-Derma exomega D.E.F.I. emolienčný balzam na atopickú a veľmi suchú pokožku určený pre bábätká, deti i dospelých. A-Derma exomega D.E.F.I. emolienčný balzam účinne upokojuje pokožku, podráždenie a pálenie na pokožke.

     Zistiť viac
     A-Derma exomega D.E.F.I. emolienčný krém 200 ml ,

      A-Derma exomega D.E.F.I. emolienčný krém na atopickú a veľmi suchú pokožku určený pre bábätká, deti i dospelých. A-Derma exomega D.E.F.I. emolienčný krém účinne upokojuje pokožku, podráždenie a pálenie na pokožke.

      Zistiť viac
      Aloe vera 97% chladivý gél po opaľovaní ,

       Aloe vera 97% chladivý gél po opaľovaní pre ošetrenie slnkom spálenej a podráždenej pokožky. Aloe vera 97% chladivý gél po opaľovaní príjemne chladí, osviežuje a upokojuje pokožku.

       Zistiť viac
       Avene Antirougeurs CALME upokojujúca maska 50ml ,

        Avene Antirougeurs CALME upokojujúca maska upokojuje akutné stavy začervenania. Avene Antirougeurs CALME upokojujúca maska pre všetky typy citlivej pleti.

        Zistiť viac
        Avene Antirougeurs čistiace mlieko 300ml ,

         Avene Antirougeurs čistiace mlieko pre citlivú pleť so sklonom k zečervenaniu. Avene Antirougeurs čistiace mlieko čistí, odličuje a upokojuje.

         Zistiť viac
         Avene Antirougeurs FORT koncentrát 30ml ,

          Avene Antirougeurs FORT koncentrát zmierňuje začervenanie a viditeľné červené žilky. Avene Antirougeurs FORT koncentrát pre všetky typy citlivej pleti so sklonom ku kuperóze.

          Zistiť viac
          Avene Antirougeurs JOUR denná emulzia 40ml ,

           Avene Antirougeurs JOUR denná emulzia zmierňuje zečervenanie a napomáha predchádzať jeho vzniku. Avene Antirougeurs JOUR denná emulzia pre normálnu a zmiešanú pleť.

           Zistiť viac
           Avene Antirougeurs JOUR denný krém 40ml ,

            Avene Antirougeurs JOUR denný krém zmierňuje zečervenanie a napomáha predchádzať jeho vzniku. Avene Antirougeurs JOUR denný krém pre citlivú suchú veľmi suchú pleť.

            Zistiť viac
            Avene Cicalfate hojivý krém 40ml ,

             Avene Cicalfate hojivý krém urýchľuje hojenie a regeneráciu kože, pôsobí antibakteriálne. Avene Cicalfate hojivý krém pre všetky typy citlivej a podráždenej kože. Vhodný pre dojčatá, deti aj dospelých.

             Zistiť viac