Kozmetika a slnečná ochrana

Aký máte typ pleti? Prajete si zamerať sa na niektoré nedostatky, prekryť známky únavy a stresu alebo hľadáte niečo pre potešenie? U nás nájdete svetové značky, praxou overené prípravky, novinky a sezónne balíčky pre radosť zo zdravej a krásnej pleti.

Cena
Kozmetika
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
Aloe vera 97% chladivý gél po opaľovaní , .

  Aloe vera 97% chladivý gél po opaľovaní pre ošetrenie slnkom spálenej a podráždenej pokožky. Aloe vera 97% chladivý gél po opaľovaní príjemne chladí, osviežuje a upokojuje pokožku.

  Zistiť viac
  Vypredané!
  Altermed PANTHENOL Forte zimný krém 50 ml + Balzam na pery SPF 15 4,3 ml ZDARMA , .

   Altermed PANTHENOL Forte zimný krém je kozmetický prípravok na starostlivosť o namáhanú pokožku, hlavne v zime. Altermed PANTHENOL Forte zimný krém
   pomáha chrániť pred pôsobením chladu, regenerovať, vyhladzovať a zjemňovať pleť. K nákupu dostanete Altermed PANTHENOL Balzam na pery SPF 15 ZDARMA.

   Zistiť viac

   8,19

   Avene Antirougeurs CALME upokojujúca maska 50ml , .

    Avene Antirougeurs CALME upokojujúca maska upokojuje akutné stavy začervenania. Avene Antirougeurs CALME upokojujúca maska pre všetky typy citlivej pleti.

    Zistiť viac
    Avene Antirougeurs čistiace mlieko 300ml , .

     Avene Antirougeurs čistiace mlieko pre citlivú pleť so sklonom k zečervenaniu. Avene Antirougeurs čistiace mlieko čistí, odličuje a upokojuje.

     Zistiť viac
     Avene Antirougeurs FORT koncentrát 30ml , .

      Avene Antirougeurs FORT koncentrát zmierňuje začervenanie a viditeľné červené žilky. Avene Antirougeurs FORT koncentrát pre všetky typy citlivej pleti so sklonom ku kuperóze.

      Zistiť viac
      Avene Antirougeurs JOUR denná emulzia 40ml , .

       Avene Antirougeurs JOUR denná emulzia zmierňuje zečervenanie a napomáha predchádzať jeho vzniku. Avene Antirougeurs JOUR denná emulzia pre normálnu a zmiešanú pleť.

       Zistiť viac
       Avene Antirougeurs JOUR denný krém 40ml , .

        Avene Antirougeurs JOUR denný krém zmierňuje zečervenanie a napomáha predchádzať jeho vzniku. Avene Antirougeurs JOUR denný krém pre citlivú suchú veľmi suchú pleť.

        Zistiť viac
        Avene Cicalfate hojivý krém 40ml , .

         Avene Cicalfate hojivý krém urýchľuje hojenie a regeneráciu kože, pôsobí antibakteriálne. Avene Cicalfate hojivý krém pre všetky typy citlivej a podráždenej kože. Vhodný pre dojčatá, deti aj dospelých.

         Zistiť viac
         Avene Cicalfate obnovujúci barierový krém na ruky 100ml , .

          Avene Cicalfate krém na ruky uľahčuje obnovu kože, pôsobí antibakteriálne. Avene Cicalfate krém na ruky pre všetky typy citlivej a podráždenej kože.

          Zistiť viac
          Avene Cicalfate obnovujúci krém 100ml , .

           Avene Cicalfate obnovujúci krém ešte rýchlejšie hojí, čistí a upokojuje pokožku. Avene Cicalfate obnovujúci krém pre všetky typy citlivej a podráždenej kože. Vhodný pre dojčatá, deti aj dospelých.

           Zistiť viac
           Avene Cicalfate vysúšajúce a obnovujúce lotio 40ml , .

            Avene Cicalfate lotio vysušuje, hojí a čistí pokožku. Avene Cicalfate lotio pre všetky typy citlivej a podráždenej kože.

            Zistiť viac
            Avene Čistiaca pena 150ml , .

             Avene Čistiaca pena pleť jemne čistí, odličuje a eliminuje prebytočný maz. Avene Čistiaca pena na každodennú hygienu pre normálnu a zmiešanú pleť.

             Zistiť viac