Vlasy – nechty - koža

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
Betakarotén Generica 60 cps , , ,

  Výživový doplnok Betakarotén sa v organizme premení na vitamín A.Betakarotén v organizme prispieva k zachovaniu zdravých slizníc,k udržaniu zdravej pokožky,k udržaniu dobrého zrakuk správnemu fungovaniu imunitného systému.

  Zistiť viac
  BIOPURUS Arganový olej Bio 250 ml ,

   Výživový doplnok Arganový olej pôsobí ako silný antioxidant,chráni pred pôsobením voľných radikálov. Arganový olej podporuje výživu buniek a posilňuje cievne steny.

   Zistiť viac
   Vypredané!
   Dermabion 60 tabliet ,

    Dermabion je výživový doplnok obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín A, zinok a sušené kvasnice. Dermabion obnovujú pevnosť a elasticitu a zlepšujú cirkuláciu krvi v pokožke.

    Zistiť viac

    4,00

    GS Betakarotén s biotínom 90 + 45 cps ZDARMA , , ,

     Výživový doplnok GS Betakarotén s biotínom obsahuje silnú dávku betakaroténu pre intenzívne opaľovanie.GS Betakarotén s biotínom je prípravok s obsahom silnej dávky beta-karoténu, získavanej z prírodných zdrojov.

     Zistiť viac
     GS Vápnik, Horčík, Zinok PREMIUM Vianoce 2015 200 tbl + darček sklenený pilník , , , ,

      Výživový doplnok Vápnik, Horčík, Zinok PREMIUM obsahuje zvýšenú dávku minerálov dôležitých pre zdravie, zdravé kosti, vlasy a nechty.Vápnik, Horčík, Zinok PREMIUM je významným a vyváženým zdrojom minerálov pre správne fungovanie Vášho organizmu a je navyše obohatený o vitamín D3 a biotín. V balení navyše sklenený pilník zdarma.

      Zistiť viac
      Kokosový olej BIO Tropicai 340 ml , ,

       Kokosový olej BIO Tropicai je za studena lisovaný kokosový olej z Filipín. Kokosový olej BIO Tropicai je vhodný na kozmetické aj kuchynské použitie. Nehydrogenizovaný, nerafinovaný, nebielený s prírodnou vôňou.

       Zistiť viac
       Panthenol 100 Generica 30 tbl , , ,

        Výživový doplnok Panthenol 100 je prípravok s obsahom vitamínu skupiny B.Panthenol 100 prispieva k zdravej duševnej výkonnosti,k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania a únavy.

        Zistiť viac
        Panthenol 40 mg Dr. Müller 24 tbl ,

         Panthenol 40 mg Dr. Müller je výživový doplnok pre dospelých a deti od 3 rokov. Panthenol 40 mg Dr. Müller obsahuje kyselinu pantoténovú – vitamín skupiny B, ktorý pomáha udržať krásne vlasy a krásne nechty.

         Zistiť viac
         Phyteneo Methionin komplex 60 kapsúl ,

          Phyteneo Methionin komplex s vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín. Phyteneo Methionin komplex pre podporu normálneho stavu vlasov, nechtov a pokožky.

          Zistiť viac
          Vypredané!
          Viaderm Complete Walmark 60 cps + sklenený pilník so Swarovski elements ,

           Viaderm Complete Walmark je výživový doplnok, ktorý Vám poskytne kompletnú starostlivosť o Vašu krásu. Viaderm Complete Walmark prispieva k udržaniu zdravých nechtov, vlasov  a k ich zdravej pigmentácii a pomáha udržiavať zdravý stav pokožky a prispieva k jej zdravej pigmentácii. Darčekové balenie obsahuje 60 tabliet + sklenený pilník so Swarovski elements zdarma. 

           Zistiť viac

           17,56

           Walmark Beta karotén Premium 60 cps , , ,

            Walmark Beta karotén Premium je výživový doplnok, ktorý navyše obsahuje biotín a selén. Walmark Beta karotén Premium pomáha udržať zdravé vlasy, zdravé nechty a pokožku, dodáva telu vitamín A a eliminuje oxidačný stres.

            Zistiť viac
            Walmark Betakarotén 100 + 50 cps ZDARMA , , ,

             Walmark Betakarotén je výživový doplnok s obsahom betakaroténu. Walmark Betakarotén je dôležitý zdroj vitamínu A. Vitamín A má pozitívny vplyv na pokožku, prispieva k udržaniu zdravého zraku a k normálnej funkcii imunitného systému. Walmark Betakarotén sa hromadí v pokožke a spôsobuje jej zlatisté zafarbenie. Vhodné pre dospelých a deti od 4 rokov.

             Zistiť viac