Srdce a cievy

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
CoOmega Generica 60 cps ,

  Výživový doplnok CoOmega Generica obsahuje 60 mg koenzýmu Q10 a vysoko koncentrovaný rybí tuk (EPA/DHA).Táto kombinácia v prípravku CoOmega Generica prispieva k udržaniu zdravého srdca, normálnje hladiny triglyceridov v krvi. Prípravok sa doporučuje dospelým.

  Zistiť viac
  Generica SanguiFLOW 30 tbl , ,

   Generica SanguiFLOW je výživový doplnok, ktorý obsahuje prírodný výťažok z paradajok a z listov viniča. Generica SanguiFLOW je vhodný pri predispozíciách na kardiovaskulárne ochorenia.

   Zistiť viac
   GS Koenzým Q10 30 mg 30 + 30 cps ,

    Výživový doplnok Koenzým Q10 30 mg GS je prípravok, ktorý dodá organizmu optimálnu dávku koenzýmu Q10. Vhodný pre dospelých a deti od 3 rokov.Koenzým Q10 30 mg GS je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

    Zistiť viac
    Jamieson Cod Liver Omega-3 olej z treščej pečene s vitamínmi A a D3 100 cps , , , ,

     Jamieson Cod Liver obsahuje vitamín A,ktorý prispieva k zachovaniu dobrého zraku. Jamieson Cod Liver tiež pozostáva z vitamínu D,ktorý podporuje správne vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu, prispieva k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zubov.

     Zistiť viac
     Jamieson Ginkgo Biloba 90 tbl , , ,

      Jamieson Ginkgo Biloba extrakt prispieva k duševnej rovnováhe (podporuje sústredenosť, krátkodobú pamäť a zapamätávanie si v období zvýšeného stresu). Jamieson Ginkgo Biloba pomáha udržiavať pamäť a poznávacie funkcie vo vyššom veku. Jamieson Ginkgo Biloba podporuje prekrvenie, čím priaznivo pôsobí aj na výkon mozgu a jeho reaktivitu.

      Zistiť viac
      Jamieson Koenzým Q10 60 mg 60 + 20 cps ,

       Výživový doplnok Jamieson Koenzým Q10 60 mg je identický s telom produkovaným koenzýmom Q10, je získaný fermentáciou z kvasiniek (netabakový zdroj).Jamieson Koenzým Q10 60 mg podporuje tvorbu energie v bunkách a chráni organizmus pred oxidatívnym poškodením. V ľahko prehĺtateľných kapsuliach.

       Zistiť viac
       Jamieson Koenzým Q10 s Omega-3 30 cps ,

        Výživový doplnok Jamieson Koenzým Q10 s Omega-3 obsahujú DHA- prispieva k správnej činnosti mozgu a k dobrému zraku.V prípravku Jamieson Koenzým Q10 s Omega-3 obsahujú mastné kyseliny-EPA a DHA-podporujú optimálnu činnosť srdca.

        Zistiť viac
        Jamieson Omega 3-6-9 1200 mg 150 + 50 cps. ,

         Výživový doplnok Jamieson Omega 3-6-9 obsahuje nenasýtené mastné kyseliny a vitamín E, získaný z čerstvých, čistých, za studena lisovaných olejov z ľanu, boráka a rýb. Jamieson Omega 3-6-9 je vhodný len pre dospelých.

         Zistiť viac
         Jamieson Omega 3-6-9 1200 mg 80 + 20 cps. ,

          Výživový doplnok Jamieson Omega 3-6-9 obsahuje nenasýtené mastné kyseliny a vitamín E, získaný z čerstvých, čistých, za studena lisovaných olejov z ľanu, boráka a rýb. Jamieson Omega 3-6-9 je vhodný len pre dospelých.

          Zistiť viac
          Jamieson Omega-3 Select 1000 mg 150 + 50 cps ,

           Výživový doplnok Jamieson Omega-3 Select obsahuje esenciálne mastné kyseliny získané zo sardiniek a sardel. Jamieson Omega-3 Select prispieva k správnej činnosti mozgu a k dobrému zraku, podporujú optimálnu činnosť srdca.

           Zistiť viac
           Jamieson Omega-3 Super Krill 60 cps ,

            Výživový doplnok Jamieson Omega-3 Super Krill obsahuje 500 mg čistého oleja z kôrovcov v malých ľahkoprehĺtateľných kapsuliach bez rybacej pachute. Jamieson Omega-3 Super Krill prispieva k správnej činnosti mozgu a k dobrému zraku, podporujú optimálnu činnosť srdca.

            Zistiť viac
            Jamieson Resveratrol 50 mg extrakt z červeného vína 30 cps , ,

             Výživový doplnok Jamieson Resveratrol obsahuje extrakt z hroznových jadierok antioxidant z červeného vína – podpora pre srdcovo-cievny systém.Jamieson Resveratrol eliminuje agresívne účinky voľných radikálov, čím pôsobí proti starnutiu organizmu.

             Zistiť viac