Rastlinné oleje

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Arganový olej s rozprašovačom 100 ml , ,

Výživový doplnok Arganový olej s rozprašovačom pôsobí ako silný antioxidant,chráni pred pôsobením voľných radikálov.Arganový olej s rozprašovačom podporuje výživu buniek a posilňuje cievne steny.

Zistiť viac
Vypredané!
AROMATICA BOB a BOBEK Detský marhuľový olej 200ml , ,

Kozmetický prípravok BOB a BOBEK Detský marhuľový olej vyživuje a upokojuje pokožku, chráni ju pred vysúšaním a nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Jemná vôňa BOB a BOBEK Detský marhuľový oleja spríjemní atmosféru pri relaxačných masážach a každodennej očiste.

Zistiť viac

3,72

AROMATICA MERISIN pupalkový a tekvicový olej 50ml , ,

Výživový doplnok MERISIN pupalkový a tekvicový olej s obsahom vitamínu E obsahuje aktívne látky: olej z tekvice, vitamín E, pupalkový olej a nenasýtené mastné kyseliny.

Zistiť viac
AROMATICA Pupalkový olej s beta-karoténom a vitamínom E 50ml , ,

Výživový doplnok AROMATICA Pupalkový olej s beta-karoténom a vitamínom E obsahuje olej z Pupalky dvojročnej (Oenothera biennis), betakarotén a vitamín E.

Zistiť viac
AROMATICA Pupalkový olej s vitamínom E 50ml , ,

Výživový doplnok AROMATICA Pupalkový olej s vitamínom E obsahuje olej z Pupalky dvojročnej (Oenothera biennis) a vitamín E.

Zistiť viac
Konopný olej 250 ml , ,

Výživový doplnok Konopný olej je 100% olej lisovaný za studena zo semien konope.Konopný olej je olej bez umelých konzervačných látok a umelých farbív.

Zistiť viac
Konopný olej s rozprašovačom 100 ml , ,

Výživový doplnok Konopný olej s rozprašovačom je silný antioxidant,chráni pred pôsobením voľných radikálov.Konopný olej s rozprašovačom výrazne znižuje vznik zápalov a zjazvenia.

Zistiť viac
Kôprový olej 250 ml , ,

Výživový doplnok Kôprový olej pôsobí povzbudivo na činnosť prsníkových žliaz.Kôprový olej podporuje chuť do jedla a upravuje nervovú činnosť.

Zistiť viac
Ľanový olej s rozprašovačom 100 ml , ,

Výživový doplnok Ľanový olej s rozprašovačom sa najmä používa ako prevencia pred rakovinou.Ľanový olej s rozprašovačom znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení.

Zistiť viac
Mandľový olej 250 ml , ,

Výživový doplnok Mandľový olej je vhodnýpri poruchách nervového systému,pri strese,duševnej a fyzickej únave.Mandľový olej poskytuje veľa energie,napomáhajú znižovať cholesterol.

Zistiť viac
Olej Požlt farbiarsky 250 ml , ,

Výživový doplnok Olej Požlt farbiarsky je výborný prostriedok na odbúravanie cholesterolu.Olej Požlt farbiarsky napomáha pri zápale žalúdočnej sliznice.

Zistiť viac
Olej z kukuričných klíčkov 250 ml , ,

Výživový doplnok Olej z kukuričných klíčkov znižuje cholesterol a zlepšuje nervový systém.Olej z kukuričných klíčkov má priaznivé účinky pre osoby trpiace anémiou,tiež pre deti.

Zistiť viac