Rastlinné oleje

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Arganový olej s rozprašovačom 100 ml , ,

  Výživový doplnok Arganový olej s rozprašovačom pôsobí ako silný antioxidant,chráni pred pôsobením voľných radikálov.Arganový olej s rozprašovačom podporuje výživu buniek a posilňuje cievne steny.

  Zistiť viac
  AROMATICA BOB a BOBEK Detský marhuľový olej 200ml , ,

   Kozmetický prípravok BOB a BOBEK Detský marhuľový olej vyživuje a upokojuje pokožku, chráni ju pred vysúšaním a nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Jemná vôňa BOB a BOBEK Detský marhuľový oleja spríjemní atmosféru pri relaxačných masážach a každodennej očiste.

   Zistiť viac
   AROMATICA MERISIN pupalkový a tekvicový olej 50ml , ,

    Výživový doplnok MERISIN pupalkový a tekvicový olej s obsahom vitamínu E obsahuje aktívne látky: olej z tekvice, vitamín E, pupalkový olej a nenasýtené mastné kyseliny.

    Zistiť viac
    AROMATICA Pupalkový olej s beta-karoténom a vitamínom E 50ml , ,

     Výživový doplnok AROMATICA Pupalkový olej s beta-karoténom a vitamínom E obsahuje olej z Pupalky dvojročnej (Oenothera biennis), betakarotén a vitamín E.

     Zistiť viac
     AROMATICA Pupalkový olej s vitamínom E 50ml , ,

      Výživový doplnok AROMATICA Pupalkový olej s vitamínom E obsahuje olej z Pupalky dvojročnej (Oenothera biennis) a vitamín E.

      Zistiť viac
      Konopný olej 250 ml , ,

       Výživový doplnok Konopný olej je 100% olej lisovaný za studena zo semien konope.Konopný olej je olej bez umelých konzervačných látok a umelých farbív.

       Zistiť viac
       Konopný olej s rozprašovačom 100 ml , ,

        Výživový doplnok Konopný olej s rozprašovačom je silný antioxidant,chráni pred pôsobením voľných radikálov.Konopný olej s rozprašovačom výrazne znižuje vznik zápalov a zjazvenia.

        Zistiť viac
        Kôprový olej 250 ml , ,

         Výživový doplnok Kôprový olej pôsobí povzbudivo na činnosť prsníkových žliaz.Kôprový olej podporuje chuť do jedla a upravuje nervovú činnosť.

         Zistiť viac
         Ľanový olej s rozprašovačom 100 ml , ,

          Výživový doplnok Ľanový olej s rozprašovačom sa najmä používa ako prevencia pred rakovinou.Ľanový olej s rozprašovačom znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení.

          Zistiť viac
          Mandľový olej 250 ml , ,

           Výživový doplnok Mandľový olej je vhodnýpri poruchách nervového systému,pri strese,duševnej a fyzickej únave.Mandľový olej poskytuje veľa energie,napomáhajú znižovať cholesterol.

           Zistiť viac
           Olej Požlt farbiarsky 250 ml , ,

            Výživový doplnok Olej Požlt farbiarsky je výborný prostriedok na odbúravanie cholesterolu.Olej Požlt farbiarsky napomáha pri zápale žalúdočnej sliznice.

            Zistiť viac
            Olej z kukuričných klíčkov 250 ml , ,

             Výživový doplnok Olej z kukuričných klíčkov znižuje cholesterol a zlepšuje nervový systém.Olej z kukuričných klíčkov má priaznivé účinky pre osoby trpiace anémiou,tiež pre deti.

             Zistiť viac