Prírodné výťažky

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Vypredané!
2KC na opicu 6 tabliet ,

Výživový doplnok 2KC na opicu podporuje fyziologické funkcie po požití alkoholu. 2KC na opicu obsahuje extrakt z Opuncie a fyziologické kyseliny, vitamín C. 2KC nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a deti.

Zistiť viac

4,00

ACTIValoe FORTE 500 ml Barnys ,

Activ Aloe Barnys je rastlinný výživový doplnok, ktorý obsahuje patentom chránený vysokoakostný 100% aloe gél z listov Aloe barbadensis.Activ Aloe Barnys urýchľuje hojenie rán, posilňuje imunitný systém, harmonizuje trávenie, pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi.

Zistiť viac
Arganový olej s rozprašovačom 100 ml , ,

Výživový doplnok Arganový olej s rozprašovačom pôsobí ako silný antioxidant,chráni pred pôsobením voľných radikálov.Arganový olej s rozprašovačom podporuje výživu buniek a posilňuje cievne steny.

Zistiť viac
AROMATICA AVENISA Skorocelový sirup 210 ml ,

Viaczložkový AVENISA Skorocelový sirup je doplnok výživy s obsahom extraktu z bylín (tymiáu, materinej dúšky, sladkého drievka).

Zistiť viac
Vypredané!
AROMATICA BOB a BOBEK Detský marhuľový olej 200ml , ,

Kozmetický prípravok BOB a BOBEK Detský marhuľový olej vyživuje a upokojuje pokožku, chráni ju pred vysúšaním a nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Jemná vôňa BOB a BOBEK Detský marhuľový oleja spríjemní atmosféru pri relaxačných masážach a každodennej očiste.

Zistiť viac

3,72

AROMATICA ECHINKA Skorocelový sirup pre deti 210 ml ,

Výživový doplnok ECHINKA Skorocelový sirup pre deti s vysokým obsahom bylinných zložiek. Obsahuje extrakt zo skorocela kopijovitého (Plantago lanceolata), tymiánu obyčajného (Thymus serpyllum), echinacey (Echinacea purpurea), materinej dúšky obyčajnej (Thymus sepyllum), sladkého drievka (Glycyrrhiza glabra).

Zistiť viac
AROMATICA IBISAN Skorocelový sirup so šípkou a ibištekom 210ml ,

Bylinný výživový doplnok IBISAN Skorocelový sirup so šípkou a ibištekom. Šípka a ibištek prírodným zdrojom vitamínu C.

Zistiť viac
AROMATICA MERISIN pupalkový a tekvicový olej 50ml , ,

Výživový doplnok MERISIN pupalkový a tekvicový olej s obsahom vitamínu E obsahuje aktívne látky: olej z tekvice, vitamín E, pupalkový olej a nenasýtené mastné kyseliny.

Zistiť viac
AROMATICA Pupalkový olej s beta-karoténom a vitamínom E 50ml , ,

Výživový doplnok AROMATICA Pupalkový olej s beta-karoténom a vitamínom E obsahuje olej z Pupalky dvojročnej (Oenothera biennis), betakarotén a vitamín E.

Zistiť viac
AROMATICA Pupalkový olej s vitamínom E 50ml , ,

Výživový doplnok AROMATICA Pupalkový olej s vitamínom E obsahuje olej z Pupalky dvojročnej (Oenothera biennis) a vitamín E.

Zistiť viac
AROMATICA STEVIAN Skorocelový sirup so sladidlom 210 ml ,

STEVIAN Skorocelový sirup so sladidlom je výživový doplnok so sladidlom na báze glykozidov steviolu. Sirup STEVIAN Skorocelový sirup so sladidlom obsahuje komplex účinných látok zo skorocelu, ktoré posilňujú horné cesty dýchacie a uľahčujú odkašlávanie.

Zistiť viac
B17 Apricarc s marhuľovým olejom 150+ 30 cps ZDARMA ,

Základnou zložkou výživového doplnmu B17 Apricarcmleté sušené marhuľové jadrá obsahujúce významnú látku vitamín B17. Ďalšími zložkami B17 Apricarchliva ustricovitá a reishi – zdraviu prospešné huby s významnou látkou betaglukán a rakytník rešetliakový, ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Vhodné len pre dospelých.

Zistiť viac