Pre ženy

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
GS Merilin Harmony 60 + 30 tbl ZDARMA , .

  GS Merilin Harmony je nehormonálny výživový doplnok, ktorý obsahuje rastlinné výťažky, vitamínu D3 a vápnik. GS Merilin Harmony pomáha ženám v období menopauzy a obsiahnuté látky podporujú pevnosť kostí.

  Zistiť viac
  Vypredané!
  Jamieson Vita-Vim pre ženy 90 cps , , , .

   Výživový doplnok Jamieson Vita-Vim pre ženy je prírodný zdroj multivitamínu pre ženy.Jamieson Vita-Vim pre ženy dodáva telu potrebné vitamíny.

   Zistiť viac

   16,84

   Minapent BALANCE EXTRA Valosun 60 cps , , .

    Výživový doplnok Minapent BALANCE EXTRA predstavuje jedinečnú nehormonálnu pomoc pre zachovanie psychickej a telesnej pohody v období menopauzy a klimaktéria. Minapent BALANCE EXTRA obsahuje extrakty ďateliny lúčnej a ľubovníka bodkovaného, ktoré pôsobia na zlepšenie psychického rozpoloženia ženy.

    Zistiť viac
    Minapent so šalviou 60 cps , , .

     Výživový doplnok Minapent so šalviou je nehormonálna pomoc pre zabezpečenie telesnej a psychickej pohody v období klimaktéria. Minapent so šalviou obsahuje extrakty ďateliny lúčnej, šalvie lekárskej a ploštičníka strapcovitého, ktoré priaznivo pôsobia na hormonálnu rovnováhu ženy v období klimaktéria.

     Zistiť viac
     Vypredané!
     Walmark ArthroStop Lady 180tbl , , , .

      Výživový doplnok ArthroStop Lady obsahuje optimalizovanú dennú dávku 1 500 mg glukozamín sulfátu v troch tabletách. ArthroStop Lady navyše ponúka OsteoComplex, kombináciu aktívnych látok navrhnutých špeciálne pre potreby žien vo veku nad 40 rokov. Vhodný len pre dospelých.

      Zistiť viac

      28,50