Pre mužov

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
Bio maca peruánska forte prášok 250 g KIWU WUKI , , .

  Bio maca peruánska forte je výživový doplnok, ktorý má výrazný účinok na zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti. Bio maca peruánska forte pomáha pri sexuálnej impotencii mužov, frigidite žien a neplodnosti.

  Zistiť viac
  Bio maca peruánska strong 120 cps KIWU WUKI , , .

   Bio maca peruánska strong je výživový doplnok, ktorý má výrazný účinok na zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti. Bio maca peruánska strong pomáha pri sexuálnej impotencii mužov, frigidite žien a neplodnosti.

   Zistiť viac
   Bluefertil 120 cps KIWU WUKI , .

    Bluefertil je výživový doplnok určený mužom pre zvýšenie kvality spermií, plodnosti a potencie. Bluefertil na podporu reprodukčného zdravia muža.

    Zistiť viac
    DAA kyselina D-asparágová + Zinok 120 cps KIWU WUKI , .

     DAA kyselina D-asparágová + Zinok optimalizuje hormonálnu rovnováhu u mužov, zvyšuje hladinu testosterónu a pomáha zvýšiť libido. DAA kyselina D-asparágová + Zinok priaznivý vplyv na kvalitu spermií.

     Zistiť viac
     Jamieson Power Vitamins pre mužov 90 tbl. , , , .

      Jamieson Power Vitamins je multivitamínová formula pre mužovJamieson Power Vitamins je koncentrovaný komplex s aktívnymi zložkami cielene formulovanými špeciálne pre mužov.

      Zistiť viac
      Jamieson Prostease Saw Palmetto 125 mg 30 + 30 tbl , , .

       Výživový doplnok Jamieson Prosteas Saw Palmetto obsahuje serenou plazivú,ktorá podporuje zdravú činnosť prostaty. Jamieson Prosteas Saw Palmetto priaznivo pôsobí na zdravie mužov.

       Zistiť viac
       Kotvičník zemný 120 cps KIWU WUKI , , .

        Kotvičník zemný u žien prispieva k dozrievaniu vajíčok, pomáha riešiť problémy v klimaktériu, menštruačné problémy a problémy s neplodnosťou. Kotvičník zemný u mužov podporuje tvorbu spermií a ich životnosť.

        Zistiť viac
        Pharma Nord Prelox 60 tabliet , .

         Výživový doplnok Prelox je stimulátor mužskej potencie. Prelox obsahuje prirodzene sa vyskytujúce látky L-arginín aspartát, taurín a pycnogenol.

         Zistiť viac
         Profertil 60 kapsúl , .

          Profertil je potravinový doplnok na liečenie zníženej plodnosti u mužov. Profertil zlepšuje kvalitu ejakulátu.

          Zistiť viac
          Prostamol Uno 60 cps VÝHODNÉ BALENIE 4ks , .

           Prostamol uno je rastlinný liek na prostatu (urologikum). Prostamol uno sa používa na liečbu ťažkostí s močením (sťažené vyprázdňovanie močového mechúra) pri nezhubnom zväčšení prostaty (benígna hyperplázia prostaty) v I. a II. štádiu.

           Zistiť viac
           Walmark Prostenal forte 60 tbl , , .

            Výživový doplnok Prostenal forte od firmy Walmark obsahuje výťažky zo semien serenoy plazivej a koreňa pŕhľavy dvojdomej v ešte vyššej koncentrácii a zinok. Saw palmetto a pŕhľava dvojdomá pomáhajú zachovať normálnu funkciu močového ústrojenstva a zdravie prostaty. Prostenal forte Walmark  je určený pre dospelých mužov.

            Zistiť viac
            Wamark Prostenal forte 30 tbl , , .

             Výživový doplnok Prostenal forte Walmark obsahuje výťažky zo semien serenoy plazivej a koreňa pŕhľavy dvojdomej v ešte vyššej koncentrácii a zinok. Saw palmetto a pŕhľava dvojdomá pomáhajú zachovať normálnu funkciu močového ústrojenstva a zdravie prostaty. Prostenal forte Walmark je určený pre dospelých mužov.

             Zistiť viac