Pečeň

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
Essentiale forte N

8,5614,88

Essentiale forte N ,

  Essentiale forte N je rastlinný liek. Používa sa pri rôznych ochoreniach pečene, ako je stukovatenie (napr. pri alkoholizme), zápaly pečene (vírusová hepatitída), toxické poškodenie pečene (užívanie liekov).

  Zistiť viac

  8,5614,88

  Generica Hepan 60 tbl ,

   Výživový doplnok Hepan obsahuje cholín, vitamíny skupiny B a ďalšie látky: inositol, metionín a vitamín E.Cholín v prípravku Hepan prispieva k udržaniu normálnej funkcie pečene,k správnej látkovej premene lipidov.Obsiahnuté vitamíny skupiny B prispievajú k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energií.

   Zistiť viac
   Generica Silymarin 140 60 cps , ,

    Výživový doplnok Silymarin 140 je jediný produkt na trhu obsahujúci štandardizovaný extrakt z pestreca mariánskeho – silymarín a esenciálne fosfolipidy.Silymarin 140 podporuje zdravie pečene,prispieva k ochrane pečene.

    Zistiť viac
    Pestrec + Reishi 60 cps , ,

     Pestrec + Reishi je výživový doplnok, ktorý obsahuje Pestrec mariánsky, bazu čiernu a hubu reishi. Pestrec + Reishi tak má pozitívny vplyv na pečeň, jej detoxikáciu a obranyschopnosť organizmu.

     Zistiť viac