Pamäť

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Cemio MEGA Lecithin 1325 mg 100+30 cps , ,

  Cemio MEGA Lecithin výživový doplnok s obsahom lecitínu. Cemio MEGA Lecithin zo sóje bez genetickej modifikácie.

  Zistiť viac
  Evalar GINKGO BILOBA KOMPLEX 40 tbl ,

   Výživový doplnok Evalar GINKGO BILOBA KOMPLEX obsahuje extrakt z listov Ginka dvojlaločného.

   Zistiť viac
   Generica Lecithin 1200 100 cps , ,

    Výživový doplnok Lecithin 1200 je netoxický rastlinný produkt získaný studeným lisovaním sójových bôbov.Lecithin 1200 obsahuje zmes fosfolipidov, ktoré sú súčasťou bunkových membrán.

    Zistiť viac
    Ginkgo 24/6 Generica 90 cps ,

     Výživový doplnok Ginkgo 24/6 je prípravok,ktorý obsahuje štandardizovaný extrakt z listov stromu Ginkgo biloba obsahujúci 24 % flavonoglikosidov a 6 % terpenolaktónov.Ginkgo 24/6 môže pomôcť udržiavať správne mozgové funkcie a výkonnosť u starších ľudí.

     Zistiť viac
     Ginkgo Biloba forte 120mg 90tbl Brain Health , ,

      Ginkgo Biloba extrakt prispieva k duševnej rovnováhe (podporuje sústredenosť, krátkodobú pamäť a zapamätávanie si v období zvýšeného stresu).Ginkgo Biloba pomáha udržiavať pamäť a poznávacie funkcie vo vyššom veku.Ginkgo Biloba podporuje prekrvenie, čím priaznivo pôsobí aj na výkon mozgu a jeho reaktivitu.

      Zistiť viac
      Jamieson Ginkgo Biloba 90 tbl , , ,

       Jamieson Ginkgo Biloba extrakt prispieva k duševnej rovnováhe (podporuje sústredenosť, krátkodobú pamäť a zapamätávanie si v období zvýšeného stresu). Jamieson Ginkgo Biloba pomáha udržiavať pamäť a poznávacie funkcie vo vyššom veku. Jamieson Ginkgo Biloba podporuje prekrvenie, čím priaznivo pôsobí aj na výkon mozgu a jeho reaktivitu.

       Zistiť viac
       Jamieson Lecitín 1200 mg 100 + 20 cps. , ,

        Jamieson Lecitín obsahuje výťažok nebielenej sóje, ktorý pomáha udržiavať cholesterol v rozpustnej forme a zamedzuje jeho ukladaniu v cievach. Jamieson Lecitín je vhodný pre dospelých.

        Zistiť viac
        Jamieson Omega-3 Kids Gummies želatínové pastilky 60 past , , ,

         Výživový doplnok Jamieson Omega-3 Kids Gummies sú želatínové pastilky v tvare rybičiek s prírodnou príchuťou tropického ovocia získané z rýb čistých morí, bez aspartámu, konzervantov chemických farbív a príchutí. Jamieson Omega-3 Kids Gummies obsahujú omega-3 esenciálne mastné kyseliny, DHA-kyselina dokozahexaénová a EPA-kyselina eikozapentaénová.

         Zistiť viac
         MaxiCor 30 kapsúl , ,

          Výživový doplnok MaxiCor obsahuje omega-3 nenasýtené mastné kyseliny (vo forme etylesterov) vyrobené čistením oleja získaného z vybraných druhov morských rýb. Priaznivo ovplyvňujú hladinu cholesterolu, činnosť srdca, zápalové procesy, činnosť mozgu. Vhodný pre deti od 3 rokov.

          Zistiť viac
          Nefdesanté GINKGO BILOBA 60 mg 60 cps ,

           Výživový doplnok GINKGO BILOBA 60 mg zlepšuje celkové prekrvenie a pocity chladu v končatinách. GINKGO BILOBA 60 mg taktiež pozitívne ovplyvňuje pamäť a mozgovú činnosť.

           Zistiť viac
           Nefdesanté LECITÍN 60 cps , ,

            Výživový doplnok LECITÍN zlepšuje pamäť a schopnosť koncentrácie ,pomáha pri výžive mozgových buniek.LECITÍN odbúrava tuky, znižuje hladinu cholesterolu.

            Zistiť viac
            Nefdesanté LECITÍN 90 cps , ,

             Výživový doplnok LECITÍN zlepšuje pamäť a schopnosť koncentrácie ,pomáha pri výžive mozgových buniek.LECITÍN odbúrava tuky, znižuje hladinu cholesterolu.

             Zistiť viac