Oči

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
Farmax OcuMax Plus 40 + 20 cps ZDARMA ,

  Výživový doplnok Farmax OcuMax Plus obsahuje zmes karotenoidov (lutein, zeaxanthin) a rastlinných extraktov (čučorieka, očianka rostkovova). Výživový doplnok Farmax OcuMax Plus je vhodný pre deti od 3 rokov.

  Zistiť viac
  Jamieson Cod Liver Omega-3 olej z treščej pečene s vitamínmi A a D3 100 cps , , , ,

   Jamieson Cod Liver obsahuje vitamín A,ktorý prispieva k zachovaniu dobrého zraku. Jamieson Cod Liver tiež pozostáva z vitamínu D,ktorý podporuje správne vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu, prispieva k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zubov.

   Zistiť viac
   Jamieson Lutein-Z 30 cps ,

    Výživový doplnok Jamieson Lutein-Z obsahuje extrakt z hroznových jadierok-udržiava zdravé cievy a kapiláry.Čučoriedky v prípravku Jamieson Lutein-Z prispievajú k ochrane organizmu pred oxidačným poškodením.

    Zistiť viac
    Lutein, zeaxanthin Generica 60 cps ,

     Výživový doplnok Lutein, zeaxanthin obsahujú účinné látky:luteín, zeaxantín, vitamín E a rybí olej s obsahom 3-omega mastných kyselín.Pri užívaní Lutein, zeaxanthin sa priaznivý účinok dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA.Vitamín E chráni bunky pred oxidačným stresom.

     Zistiť viac
     OCUTEIN BRILLANT Lutein 25 mg Da Vinci ACADEMIA 90 + 30 tbl + utierka na okuliare ZDARMA ,

      Výživový doplnok OCUTEIN BRILLANT Lutein 25 gobsahuje extra veľké množstvo luteínu (25 mg),je to jediná očná výživa, ktorá obsahuje fosfatidylcholín.OCUTEIN BRILLANT Lutein 25 mg poskytuje výživu oku aj očnému nervu a prispieva k normálnym funkciám zraku,zabezpečuje ostrejší a kvalitnejší zrak.Zadarmo k tabletkám zvlhčujúce očné kvapky Ocutein SENSITIVE.

      Zistiť viac
      Ocuvite Complete 60 cps ,

       Ocuvite Complete je výživový doplnok špeciálne vyvinutý k udržaniu zdravého zrak. Ocuvite Complete je kombináciou  karotenoidov, vitamínov a mastných kyselín. Je vhodný pre dospelých, diabetikov i celiatikov, ktorí majú namáhaný zrak (práca s počítačom a pod.) Exspirácia 11/2014.

       Zistiť viac
       Ocuvite Lutein forte 60 tbl ,

        Ocuvite Lutein forte je výživový doplnok špeciálne vyvinutý k udržaniu dobrého zraku. Ocuvite Lutein forte je kombináciou karotenoidovluteín a zeaxantín, vitamínov a antioxidantov. Je vhodný pre dospelých, diabetikov i celiatikov, ktorí majú namáhaný zrak (práca s počítačom apod.)

        Zistiť viac
        Walmark Selezin ACE 30 tbl , , , ,

         Walmark Selezin ACE je výživový doplnok, ktorý obsahuje unikátnu kombináciu antioxidantov (Se, Zn, C a E). Zložky prípravku Walmark Selezin ACE majú antioxidačné účinky, ktoré chránia telové bunky pred oxidačným stresom, selén, zinok a vitamíny A a C pomáhajú podporovať imunitný systém.

         Zistiť viac
         Walmark Vitamín A 6000IU 30 cps , , , ,

          Walmark Vitamín A je výživový doplnok na podporu zraku a imunity. Walmark Vitamín A je vhodný pre ľudí pracujúcich s počítačmi a inak namáhajúcich oči, pozitívne podporuje zrakové schopnosti, pomáha zachovať zdravú pokožku a prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Vhodný pre dospelých a deti od 3 rokov.

          Zistiť viac