Kosti a kĺby

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
Vypredané!
Calcium 1000+D3 combi Generica 20 vrecúšok , , , .

  Výživový doplnok Calcium 1000+D3 combi sú osvedčenou kombináciou na udržanie zdravých kostí.Calcium 1000+D3 combi prispievajú k normálnemu fungovaniu svalov.

  Zistiť viac

  4,30

  Calcium 600+D3 Generica 30 tbl , , , .

   Výživový doplnok Calcium 600+D3 sú osvedčenou kombináciou na udržanie zdravých kostí.Calcium 600+D3 napomáha k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov,k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie.

   Zistiť viac
   Caltrate PLUS 30 tbl , , , .

    Caltrate PLUS je kombinovaný liek, ktorý obsahuje vápnik, vitamín D a dôležité minerály. Caltrate PLUS upravuje nedostatok vápnika, zvyšuje hustotu kostí a pôsobí ako prevencia proti osteoporóze.

    Zistiť viac
    Cemio Kamzík 60+60 cps+15cps ZADARMO , .

     Výživový doplnok Cemio Kamzík je špičkový kĺbový prípravok, ktorý ako jediný obsahuje kombináciu 2 typov kolagénu (čistý kolagén typu I a čistý kolagén typu II) a vitamín C pre kĺby, väzy, šľachy aj kĺbovú chrupavku. Cemio Kamzík je vhodný pre dospelých a deti od 3 rokov. Bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

     Zistiť viac
     Colafit JUNIOR 60 kociek , .

      Colafit JUNIOR je výživový doplnok s vysokým obsahom kolagénu s jahodovou príchuťou. Colafit JUNIOR je vhodný pre deti od 3 rokov.

      Zistiť viac
      Condrosulf 400 mg 60 cps , .

       Liek Condrosulf je jediný liek určený na dlhodobú liečbu degeneratívnej choroby kĺbov (osteoartrózy), pri ktorej dochádza k redukcii funkcii chrupaviek kĺbov s následným trením kostí, zápalom a bolesťami a opuchmi kĺbovCondrosulf je určený na liečbu osteoartrózy dospelých pacientov.

       Zistiť viac
       GelActiv Proteo-Enzyme Q 130+30 ZADARMO , .

        GelActiv Proteo-Enzyme Q je výživový doplnok, ktorý obsahuje glukosamín sulfát, vitamín C a enzýmy. GelActiv Proteo-Enzyme Q tak pomáha udržiavať zdravé kosti a chrupavky.

        Zistiť viac
        Generica Kalciový sirup 100 ml , .

         Výživový doplnok Kalciový sirup Generica sa odporúča na pokrytie zvýšenej potreby vápnika, najmä v období rastu u detí.Kalciový sirup Generica má príjemnú vanilkovú príchuť a môže sa podávať s jedlom aj nalačno.

         Zistiť viac
         Generica Pro-Osteo Plus 30 tbl , , , , .

          Generica Pro-Osteo Plus je výživový doplnok, ktorý obsahuje vápnik, vitamín D3 a vitamín K2. Generica Pro-Osteo Plus je rozpustný granulát vhodný pre deti od 3 rokov.

          Zistiť viac
          Generica Pro-Osteo Plus 30 vrecúšok , , , , .

           Generica Pro-Osteo Plus je výživový doplnok, ktorý obsahuje vápnik, vitamín D3 a vitamín K2. Generica Pro-Osteo Plus je rozpustný granulát vhodný pre deti od 3 rokov.

           Zistiť viac
           Gesundhaus Osteo Aktiv plus vitamín K 20 šumivých tbl , , , .

            Gesundhaus Osteo Aktiv plus vitamín K je výživový doplnok vo forme šumivých tabliet. Gesundhaus Osteo Aktiv plus vitamín K obsahuje látky (vitamíny a minerály), ktoré pomáhajú udržať zdravé kosti.

            Zistiť viac
            Vypredané!
            GS Condro Diamant 30 tbl , .

             GS Condro Diamant je výživový doplnok, ktorý podporuje kĺby a chrupavky. GS Condro Diamant sa stará nielen o kĺbové chrupavky, ale tiež vďaka revolučnému komplexu FORTESCIN® aj o okolie kĺbu: kĺbové puzdrá, väzy a šľachy.

             Zistiť viac

             12,57