Čaje

Vyberte si druh čaju
Cena
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
Herbex bylinná zmes na priedušky porciovaný čaj 60g ,

Herbex bylinná zmes na priedušky je porciovaný čaj vhodný na každodenné pitie. Herbex bylinná zmes na priedušky pomáha tlmiť ochorenie dýchacích ciest.

Zistiť viac
Herbex detský čaj rozprávkový 20x3g ,

Herbex detský čaj rozprávkový je bylinný čaj príjemnej chuti. Herbex detský čaj rozprávkový je vhodný pre deti od 6. mesiaca.

Zistiť viac
Herbex Dubová kôra sypaný čaj 50g ,

Dubová kôra sa používa na prípravu obkladov a kúpeľov pri rôznych zdravotných ťažkostiach ako sú hemoroidy, ekzémy a nadmerné potenie nôh.

Zistiť viac
Herbex Modrý prameň s kotvičníkom porciovaný čaj 60 g ,

Herbex Modrý prameň s kotvičníkom je porciovaný čaj určený na každodenné pitie. Herbex Modrý prameň s kotvičníkom udržuje fyzickú a psychickú odolnosť a zlepšuje libido.

Zistiť viac
Herbex Silybum a mäta porciovaný čaj 20x4g ,

Herbex Silybum a mäta je bylinný čaj v nálevových vrecúškach. Mäta pieporná podporuje trávenie. Silybum mariánske prispieva k ochrane a detoxikácii pečene.

Zistiť viac
Juvamed ALCHEMILKA ŽLTOZELENÁ sypaný čaj 40 g ,

Bylinný čaj sypaný. Juvamed ALCHEMILKA ŽLTOZELENÁ sypaný čaj pomáha udržiavať pohodu pred a počas menštruačného cyklu (ID2203).

Zistiť viac
Juvamed BAZA ČIERNA sypaný čaj 40 g ,

Bylinný čaj Juvamed BAZA ČIERNA sypaný čaj. Baza čierna pôsobí potopudne, podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Prispieva k správnej funkcii dýchacieho systému.

Zistiť viac
Juvamed BORIEVKA OBYČAJNÁ sypaný čaj 40 g ,

Bylinný čaj Juvamed  BORIEVKA OBYČAJNÁ sypaný čaj. Droga má diuretický, karminatívny, cholagógny a antiseptický účinok. Používa sa pri zápaloch v močových cestách (okrem zápalu obličiek !), zvyšuje vylučovanie moču a odpadových látok pri dne. Droga tiež zvyšuje tvorbu žlče a pôsobí antisepticky v tráviacom trakte.

Zistiť viac
Juvamed BREZA PREVISNUTÁ – LIST sypaný čaj 40 g ,

Bylinný čaj Juvamed  BREZA PREVISNUTÁ – LIST sypaný čaj. Droga má diuretický a antireumatický účinok. Zvyšuje vylučovanie tekutín, odpadových látok. Používa sa pri zápalových ochoreniach močových ciest, pri zvýšenej hladine kyseliny močovej, dne a pri zvýšenom krvnom tlaku.

Zistiť viac
Juvamed DUB LETNÝ – KÔRA sypaný čaj 70 g ,

Bylinný čaj Juvamed DUB LETNÝ – KÔRA sypaný čaj. Droga má protizápalový, zvieravý a protikrvácavý účinok. Juvamed DUB LETNÝ – KÔRA sypaný čaj sa používa zvonka na hemoroidy, zápalové ochorenia kože, pri zápaloch v ústnej dutine. Pri vnútornom užívaní sa používa pri hnačkových ochoreniach a zápalových ochoreniach tráviaceho traktu.

Zistiť viac
Juvamed GINKO BILOBA – LIST sypaný čaj 50 g ,

Juvamed GINKO BILOBA – LIST sypaný čaj priaznivo pôsobí na krvný obeh, ktorý je spojený s výkonom mozgu a má priaznivý vplyv na zlepšenie pamäti a koncentrácie. Juvamed GINKO BILOBA – LIST sypaný čaj má aj antioxidačné vlastnosti.

Zistiť viac
Juvamed GUNPOWDER sypaný čaj 50 g ,

Čajovník v čaji Juvamed GUNPOWDER sypaný čaj podporuje normálnu činnosť srdca, metabolizmu lipidov, pôsobí antioxidačneJuvamed GUNPOWDER sypaný čaj pomáha udržiavať dentálne zdravie, zdravú hladinu glukózy a stimuluje duševnú a fyzickú výkonnosť.

Zistiť viac