Doplnky výživy

Súčasťou modernej starostlivosti o udržanie zdravia je užívanie výživových doplnkov. Keďže ponuka stále narastá, nie je ľahké sa v nich orientovať. V našej lekárni nájdete rozdelenie produktov podľa použitia a tiež aktuálne zdravotné tvrdenia k jednotlivým zložkám.

Vek
Zvoľte vek osoby. Ak vyberiete viac vekových kategórií, zobrazíme Vám len tie produkty, ktoré budú môcť užívať všetky zvolené vekové kategórie súčasne.
Cena
Zdravotné obmedzenie
Zoradiť podľa
Počet produktov na stránke
2KC na opicu 6 tabliet , .

  Výživový doplnok 2KC na opicu podporuje fyziologické funkcie po požití alkoholu. 2KC na opicu obsahuje extrakt z Opuncie a fyziologické kyseliny, vitamín C. 2KC nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a deti.

  Zistiť viac
  Vypredané!
  Altermed PANTHENOL forte 40 mg 60 cps , , .

   Altermed PANTHENOL forte kapsule s obsahom kyseliny pantoténovej má vplyv na optimálnu duševnú výkonnosť, znižuje únavu a vyčerpanie. Altermed PANTHENOL forte kapsule spolu s vitamínom C a E chráni DNA buniek a má pozitívny vplyv na podporu imunitného systému.

   Zistiť viac

   5,59

   Vypredané!
   Arterin 120 tbl , , .

    Arterin je výživový doplnok, ktorý obsahuje monacolin K, výťažok z červenej fermentovanej ryže. Arterin tak môže pomôcť udržať normálnu hladinu cholesterolu v krvi.

    Zistiť viac

    17,99

    Benosen 40 tbl , , .

     Benosen je výživový doplnok, ktorý obsahuje extrakt z valeriány a chmeľu. Benosen pomáha navodiť zaspávanie, zdravý a pokojný spánok a celkovú relaxáciu tela a mysle.

     Zistiť viac
     Vypredané!
     Benosen Balance 50 tbl , , .

      Benosen Balance je rastlinný liek, ktorý má relaxujúce účinky, pomáha minimalizovať stres. Benosen Balance pomáha riešiť problémy so zaspávaním a zlepšuje poruchy trávenia.

      Zistiť viac

      11,60

      Betakarotén Generica 60 cps , , , .

       Výživový doplnok Betakarotén sa v organizme premení na vitamín A.Betakarotén v organizme prispieva k zachovaniu zdravých slizníc,k udržaniu zdravej pokožky,k udržaniu dobrého zrakuk správnemu fungovaniu imunitného systému.

       Zistiť viac
       Bio Chlorella Original 750 tabliet , .

        Chlorella Original je výživový doplnok zo sušenej biomasy sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa v tabletovej forme. Chlorella je zdrojom vitamínu A. Taktiež obsahuje chlorofyl a iné rastlinné látky. Vhodná pre dospelých a deti od 3 rokov.

        Zistiť viac
        Bio Spirulina 750 tabliet , .

         Spirulina je výživový doplnok zo sladkovodnej riasy Spirulina v tabletovej forme. Spirulina je zdrojom vitamínov A, D a K. Vhodná pre dospelých a deti od 3 rokov.

         Zistiť viac
         Vypredané!
         Bio-kult Pro-Cyan probiotiká 45 kapsúl , , , .

          Bio-kult Pro-Cyan probiotiká pre udržanie zdravého močového systému. Bio-kult Pro-Cyan prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

          Zistiť viac

          12,85

          BIOPURUS Arganový olej Bio 250 ml , .

           Výživový doplnok Arganový olej pôsobí ako silný antioxidant,chráni pred pôsobením voľných radikálov. Arganový olej podporuje výživu buniek a posilňuje cievne steny.

           Zistiť viac
           Vypredané!
           Calcium 1000+D3 combi Generica 20 vrecúšok , , , .

            Výživový doplnok Calcium 1000+D3 combi sú osvedčenou kombináciou na udržanie zdravých kostí.Calcium 1000+D3 combi prispievajú k normálnemu fungovaniu svalov.

            Zistiť viac

            4,30

            Calcium 600+D3 Generica 30 tbl , , , .

             Výživový doplnok Calcium 600+D3 sú osvedčenou kombináciou na udržanie zdravých kostí.Calcium 600+D3 napomáha k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov,k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie.

             Zistiť viac