Pre celiatikov

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Schär Brot Mix Dunkel 1000g ,

Schär Brot Mix Dunkel je bezlepková múka na pečenie tmavého pečiva. Schär Brot Mix  Dunkel neobsahuje laktózu, vajcia a bez konzervačných látok.

Zistiť viac
Schär Ciabatta Rustica žemle bezgluténové 200 g ,

Schär Ciabatta Rustica žemle bezgluténové dietetická potravina vyrobená špeciálne pre ľudí trpiacich neznášanlivosťou gluténu. Schär Ciabatta Rustica žemle bezgluténové vyrobená z bezlepkových a bezpšeničných surovín.

Zistiť viac
Schär Ciabatta žemle bezgluténové 200 g ,

Schär Ciabatta žemle bezgluténové dietetická potravina vyrobená špeciálne pre ľudí trpiacich neznášanlivosťou gluténu. Schär Ciabatta žemle bezgluténové vyrobená z bezlepkových a bezpšeničných surovín.

Zistiť viac
Schär Ertha chlieb bezgluténový 400 g ,

Schär Ertha chlieb bezgluténový je plátkový celozrnný chlieb, kysnutý. Schär Ertha chlieb dietetická potravina určená aj pre zvláštnu výživu pre osoby s neznášanlivosťou lepku (gluténu), vyrobená z bezlepkových a bezpšeničných surovín.

Zistiť viac
Schär Farine univerzálna bezlepková múka 1000 g ,

Schär Farine univerzálna bezlepková múka na prípravu zemiakového cesta a iných. Schär Farine univerzálna bezlepková múka neobsahuje mlieko, vajcia, sóju a je bez konzervačných látok.

Zistiť viac
Schär Mix B bezlepková múka ,

Schär Mix B bezlepková múka na kysnuté cesto alebo pečivo. Schrär Mix B bezlepková múka neobsahuje mlieko, vajcia, sóju a je bez konzervačných látok.

Zistiť viac
Schär Mix C Patisserie bezlepková múka ,

Schär Mix C Patisserie bezlepková zmes múky určená na sladké pečivo. Schär Mix C Patisserie neobsahuje mlieko, vajcia, sóju, pšenicu a je bez konzervačných látok.

Zistiť viac
Schär MIX IT Universal múka 500 g ,

Schär MIX IT Universal múka je begluténová (bezlepková) múčna zmes na pečenie. Schär MIX IT Universal múka dietetická potravina vyrobená špeciálne pre ľudí trpiacich neznášanlivosťou gluténu, vyrobená z bezlepkových a bezpšeničných surovín.

Zistiť viac
Schär Pain Campagnard chlieb bezgluténový krájaný 240 g ,

Schär Pain Campagnard chlieb bezgluténový dietetická potravina vyrobená špeciálne pre ľudí trpiacich neznášanlivosťou gluténu, vyrobená z bezlepkových a bezpšeničných surovín. Schär Pain Campagnard chlieb bezgluténový je krájaný.

Zistiť viac
Schär Pan Gratí (Paniermehl) strúhanka 300g ,

Schär Pan Gratí (Paniermehl) strúhanka dietetická potravina určená pre zvláštnu výživu pre osoby s neznášanlivosťou gluténu. Schär Pan Gratí (Paniermehl) strúhanka vyrobená z bezlepkových a bez pšeničných surovín.

Zistiť viac
Schär Quadritos oblátky bezgluténové 40 g ,

Schär Quadritos oblátky bezgluténovékakaové vafle v horkej čokoláde. Schär Quadritos oblátky dietetická potravina vyrobená špeciálne pre ľudí trpiacich neznášanlivosťou gluténu, vyrobená z bezlepkových a bezpšeničných surovín.

Zistiť viac
Schär Rustico chlieb viaczrnný bezgluténový krájaný 450g ,

Schär Rustico je chlieb viaczrnný bezgluténový krájaný. Schär Rustico chlieb viaczrnný bezgluténový krájaný dietetická potravina vyrobená špeciálne pre ľudí trpiacich neznášanlivosťou gluténu, vyrobená z bezlepkových a bezpšeničných surovín.

Zistiť viac