Dietetické potraviny pre osobitné medicínske účely

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Forticare s príchuťou broskyňa a zázvor ,

Forticare s príchuťou broskyňa a zázvor je nutrične kompletná tekutá výživaForticare s príchuťou broskyňa a zázvor vhodný pri imunosupresívnej liečbe, chemoterapii, rekonvalescencii po operačných výkonoch.

Zistiť viac
Forticare s príchuťou kapučíno ,

Forticare s príchuťou kapučíno je nutrične kompletná tekutá výživaForticare s príchuťou kapučíno vhodný pri imunosupresívnej liečbe, chemoterapii, rekonvalescencii po operačných výkonoch.

Zistiť viac
Forticare s príchuťou pomaranč a citrón ,

Forticare s príchuťou pomaranč a citrón je nutrične kompletná tekutá výživaForticare s príchuťou pomaranč a citrón vhodný pri imunosupresívnej liečbe, chemoterapii, rekonvalescencii po operačných výkonoch.

Zistiť viac
NUTILIS PRÁŠOK 300G ,

Nutilis prášok je zahusťovadlo pre potraviny a nápoje určené pre špeciálny diétny režim pri problémoch s prehĺtaním – dysfágiaNutilis prášok je dietetická potravina odolná voči amyláze.

Zistiť viac
Nutridrink Juice style s jablkovou príchuťou 4 x 200 ml ,

Nutridrink Juice style vysoko energetická, nutrične nekompletná tekutá výživa. Nutridrink Juice style pre pacientov, ktorí trpia podvýživou súvisiacou s ochorením.
Len na enterálne použitie.

Zistiť viac
Nutridrink Juice style s jahodovou príchuťou ,

Nutridrink Juice style vysoko energetická, nutrične nekompletná tekutá výživa. Nutridrink Juice style pre pacientov, ktorí trpia podvýživou súvisiacou s ochorením.
Len na enterálne použitie.

Zistiť viac
Nutridrink Multi Fibre s čokoládovou príchuťou ,

Nutridrink Multi Fibre s čokoládovou príchuťou je nutrične kompletná tekutá výživa. Nutridrink Multi Fibre s čokoládovou príchuťou pre pacientov, ktorí trpia nechutenstvom z rôznych dôvodov alebo nedostatočným príjmom energie a živín.

Zistiť viac
Nutridrink Multi Fibre s jahodovou príchuťou 4 x 200 ml ,

Nutridrink Multi Fibre s jahodovou príchuťou je nutrične kompletná tekutá výživa. Nutridrink Multi Fibre s jahodovou príchuťou pre pacientov, ktorí trpia nechutenstvom z rôznych dôvodov alebo nedostatočným príjmom energie a živín.

Zistiť viac
Nutridrink Multi Fibre s vanilkovou príchuťou ,

Nutridrink Multi Fibre s vanilkovou príchuťou je nutrične kompletná tekutá výživaNutridrink Multi Fibre s vanilkovou príchuťou pre pacientov, ktorí trpia nechutenstvom z rôznych dôvodov alebo nedostatočným príjmom energie a živín.

Zistiť viac
Nutridrink s čokoládovou príchuťou 4 x 200 ml ,

Nutridrink s čokoládovou príchuťou je nutrične kompletná tekutá výživa. Nutridrink s čokoládovou príchuťou pre pacientov, ktorí trpia nechutenstvom z rôznych dôvodov alebo nedostatočným príjmom energie a živín.

Zistiť viac
Nutridrink s vanilkovou príchuťou 4 x 200 ml ,

Nutridrink s vanilkovou príchuťou je nutrične kompletná tekutá výživa. Nutridrink s vanilkovou príchuťou pre pacientov, ktorí trpia nechutenstvom z rôznych dôvodov alebo nedostatočným príjmom energie a živín.

Zistiť viac
Nutridrink Yoghurt s malinovou príchuťou 4 x 200 ml ,

Nutridrink Yoghurt je nutrične kompletná tekutá výživaNutridrink Yoghurt pre pacientov, ktorí trpia nechutenstvom z rôznych dôvodov alebo nedostatočným príjmom energie a živín.

Zistiť viac