Dietetické potraviny pre osobitné medicínske účely

Zoradiť podľa
Cena
Počet produktov na stránke
Forticare s príchuťou broskyňa a zázvor ,

  Forticare s príchuťou broskyňa a zázvor je nutrične kompletná tekutá výživaForticare s príchuťou broskyňa a zázvor vhodný pri imunosupresívnej liečbe, chemoterapii, rekonvalescencii po operačných výkonoch.

  Zistiť viac
  Forticare s príchuťou kapučíno ,

   Forticare s príchuťou kapučíno je nutrične kompletná tekutá výživaForticare s príchuťou kapučíno vhodný pri imunosupresívnej liečbe, chemoterapii, rekonvalescencii po operačných výkonoch.

   Zistiť viac
   Forticare s príchuťou pomaranč a citrón ,

    Forticare s príchuťou pomaranč a citrón je nutrične kompletná tekutá výživaForticare s príchuťou pomaranč a citrón vhodný pri imunosupresívnej liečbe, chemoterapii, rekonvalescencii po operačných výkonoch.

    Zistiť viac
    NUTILIS PRÁŠOK 300G ,

     Nutilis prášok je zahusťovadlo pre potraviny a nápoje určené pre špeciálny diétny režim pri problémoch s prehĺtaním – dysfágiaNutilis prášok je dietetická potravina odolná voči amyláze.

     Zistiť viac
     Nutridrink Juice style s jablkovou príchuťou 4 x 200 ml ,

      Nutridrink Juice style vysoko energetická, nutrične nekompletná tekutá výživa. Nutridrink Juice style pre pacientov, ktorí trpia podvýživou súvisiacou s ochorením.
      Len na enterálne použitie.

      Zistiť viac
      Nutridrink Juice style s jahodovou príchuťou ,

       Nutridrink Juice style vysoko energetická, nutrične nekompletná tekutá výživa. Nutridrink Juice style pre pacientov, ktorí trpia podvýživou súvisiacou s ochorením.
       Len na enterálne použitie.

       Zistiť viac
       Nutridrink Multi Fibre s čokoládovou príchuťou ,

        Nutridrink Multi Fibre s čokoládovou príchuťou je nutrične kompletná tekutá výživa. Nutridrink Multi Fibre s čokoládovou príchuťou pre pacientov, ktorí trpia nechutenstvom z rôznych dôvodov alebo nedostatočným príjmom energie a živín.

        Zistiť viac
        Nutridrink Multi Fibre s jahodovou príchuťou 4 x 200 ml ,

         Nutridrink Multi Fibre s jahodovou príchuťou je nutrične kompletná tekutá výživa. Nutridrink Multi Fibre s jahodovou príchuťou pre pacientov, ktorí trpia nechutenstvom z rôznych dôvodov alebo nedostatočným príjmom energie a živín.

         Zistiť viac
         Nutridrink Multi Fibre s vanilkovou príchuťou ,

          Nutridrink Multi Fibre s vanilkovou príchuťou je nutrične kompletná tekutá výživaNutridrink Multi Fibre s vanilkovou príchuťou pre pacientov, ktorí trpia nechutenstvom z rôznych dôvodov alebo nedostatočným príjmom energie a živín.

          Zistiť viac
          Nutridrink s čokoládovou príchuťou 4 x 200 ml ,

           Nutridrink s čokoládovou príchuťou je nutrične kompletná tekutá výživa. Nutridrink s čokoládovou príchuťou pre pacientov, ktorí trpia nechutenstvom z rôznych dôvodov alebo nedostatočným príjmom energie a živín.

           Zistiť viac
           Nutridrink s vanilkovou príchuťou 4 x 200 ml ,

            Nutridrink s vanilkovou príchuťou je nutrične kompletná tekutá výživa. Nutridrink s vanilkovou príchuťou pre pacientov, ktorí trpia nechutenstvom z rôznych dôvodov alebo nedostatočným príjmom energie a živín.

            Zistiť viac
            Nutridrink Yoghurt s malinovou príchuťou 4 x 200 ml ,

             Nutridrink Yoghurt je nutrične kompletná tekutá výživaNutridrink Yoghurt pre pacientov, ktorí trpia nechutenstvom z rôznych dôvodov alebo nedostatočným príjmom energie a živín.

             Zistiť viac